Kõik on uus , septembrikuus .


Nonii , nädal on mul üpriski sisukas & tore olnud . 25-26 hoidsin pisikest Emmat . No ta on ikka super rahulik laps . Ei jonni, ei võõrasta , mängib vabalt omaette , naerab ja hakkab peagi kõndima 🙂 ! nagu väike päike .
Igastahes 26. õhtul tuli venna koju , rääkisime juttu ja olime niisama , sõime ka 😀 . 27. tuli korraks Karin meile külla , et Ranno juuksed maha ajada . Ta on ikka ni tore , naera või herneks 😀 & kõhutita kasvab ka ilusti , ma imestan et tal nii pisike kõht on , ise juba 7 kuud rase . Naljatasime siis et karin läheb otse töölt sünnitama , kuna ta vist ei taha dekreeti jäädagi , kuigi tegelikult ta ei tohiks enam tööd teha . Aga ta ütles , et ta ei oska niisama olla 😀 . Niiet raudselt läheb otse sünnitamast tööle ka koos beebiga .
Veel käisime perega Viljandis , kuhu ma vist enam kunagi tagasi ei lähe 😀 . Seal oleks nagu KÕIK SURNUD , tõsiselt . Mitteükski inimene ka ei liigu tänaval , okei paari ikka nägime , võrreldes Tallinnaga . Igastahes Viljandis käisime Ugalas “Charley tädi” vaatamas , nokurat üli naljakas oli , naersime nagu segased 😀 . Matu pidi naist mängima , endal seljas punane kleit ja kontsad all 😀 . Mulle ikka väga väga meeldis . A no tegelt on kõik etendused head , kus ta mängib , sesuhtes et alati saab naerda ennast ribadeks + meil oli veel pool suguvõsa seal , vanaema küsis Martinilt , et kas närv ka sees kui ni palju tuttavaid vaatab 😀 ? , sevastas et: üldse pole 😀 võimidagi sellist .
Ise käisin täna KOOOOOLIS , polnudki nii hull , palju poisse on ainult 😀 . Aga jubejube juba on saanudki suvi läbi :/ . nikurb . Alles algas janüüd vsjoo . Ma nüüd enda kodinaid lahtipakkima ja linnaeluga harjuma 🙂 .

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s