ttere.

Jjoujou .. nonii , mis juthund ka siis on ? hehe , erilist midagi NV käisin vanaema juures ja magasin maal kodus niisama 😀 . Ja hambaarstile peaks omale aja kinni panema , aga maisuuda seda üldse teha , maitea miks 😀 .
AGA ma käisin kinus , „orb“ vaatamas . No üliheaaaaaaa oli mumeelest . Mingi tal oli saladuseks see, et ta oli 33 aastane : DD , pealtvaadates ju täiiesti tavaline 9 aastane laps , aga pärast kui seal pereisa sebima ja pmts suudlema hakkas , siis läks küll asi väääääääga kahtlaseks . Esther mingi tappis seal oma lähedasi pmts , notegelt teda ju lapsendati ja kui see perekond sinna läks teda lapsendama , siis se Esther oli nagu üliarmass . Ses
uhtes et ma küll ei arvanud , et NII pahaks pärast hakata võib 😦 . + ta oli EEEEEEESTIS !!!! sündinud , nagu ülilahe , kõik hakkasid plaksutama 😀 , jamingid poisid meie ees täiiega nagu kartsid ja killjusid seal , suht koom oli . M vahest tekib niihea tunnne , õudukatvaadates , no eriti kinos just , selline ästi imelik tunne 😀 , aga hea , närv on sees jaa nii huvitav on 😀 ja selleks ma õudukaid armastangi 🙂 !
Ükspäev nögin unes verrrrrrd , ja unenägudeseletaja ütles et sugulastega hakkan kohtuma , eksnäis siis kes ette juhtub 😀 !
Ssssjaoo .

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s