Sa süüa eitaha vä?

On olemas vist kahte sorti inimesi, ühed neist need, kes on auku astujad ja teised vast need kes auku astuma ei pea. No täna vähemalt niimodi ma aru sain. Miks mina pean alati teelt kõrvale astuma kui keegi mulle vastu tuleb? Ja nii ma auku astusingi, jalg lumine, lumi saapa sees ja pealeselle märg ka veel. Tere talv! Alati on mõttes, et nüüd järgmine kord lihtsalt jään seisma ja ennem edasi ei liigu, kui minu vastutulija on auku(e. lumme) kukkunud! Nokurat saagu ta tundma siis mis HEA tunne see on. Sitapead.
Mul on kool inimesed, saate aru MUL ON KOOL. Kõik teised semud puhkavad eksole ja ma käin koolis. Kutsekooli sitad mõnud noh. Ma tahan ka hommikuti sooja tekiall magada aga kahjuks äratuskell äratab mind juba kell 6.30 ja ma pean põhimõtteliselt pooletunnipärast juba uksest välja minema. See ei ole normaalne. Peale selle tundub veel nii, et mul on seenädal igapäev mingis aines töö, no eriti tore ikka.
Samas võiksin ja no tahaksin ma oma “Medaljoni” kaa lõpuni lugeda pluss veel kooli kohustusliku kirjanduse “Mäeküla piimamehe”, aga no kurat kuhu on kadunud mu lugemis sooon? kuhu kurat, kes ära varastas, toogu tagasi ja kohe!
Ma tahan õiget kevadet, ma tahan sooja, ma tahan päikest. Ma ei taha enam seda nõmedat lund ja külma ilma. Ma tahan oma riided õhemate vastu välja vahetada aga seda vist niipea veel teha eisaa, kui iga õhtu vaatan välja ja ma näen sealt jälle ükskuid lumehelbeid langemas. Hinges hakkab valus. Palun lumi, KAO! see on sulle veel hästi öeldud.
Kuid samas inimesed, selle all pean silmas siiski Eestlasi, on huvitavad. Pole nad rahul siis kui on -20 või -10. 0 kraadi juures on neil kohutav häda. Nad ei ole rahul ka siis kui on +10 või +20. vesisel talvel ihkavad nad lisa miinuskraadi, kui need saavad sis OH ÕUDUST. Seda vingumist ei suudeta ära kuulata. Saavad kõrvetavalt mõnusa suve, on häda, et liiga palav on. Saavad jaheda suve siis on viril lahti, et pole korralikku suve. Eestlastele ei meeldi vist mitte miski. Eksin üks asi siiski meeldib – vingumine.
Ja ise vingun ka!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s