Lukksepp my ass

Hahaaa, ma olen nüüdsest töömees, mul kõik tööriistad ja värgid selged, võite palgata mind no kui julgete. ookei, tegelt asi nii vist pole aga jaa. Mul on praktika tegelt ja se on ni faking mõttetu, milleks mulle vaja kuradi pleki viilimist kui ma õpin trükitehnoloogiat? Enivei esimesed kaks päeva kirjutasime igast puurimisest ja avardamisest ja keermetamisest jamis iganes. kolmaspäev siis viilimine okei, saime kõik plekkijunnid, mis tuli millimeetripealt sirgeks viilida, ära painutada ja augud puurida. Ja kõike seda täpselt 6 ja pool tundi :). Nii neljas päev, kella kaheks kooli, vana töö lõpetamine, jeje sain nelja tipa vildakas oli aga no mul pohhui, maiviitsind seda sirgeks jurada enam. Nii saime uue töö, kergem vähemalt… mingi jublakas pidime sinna keermed tegema ja augu sisse puurima, HAHAHA Kaljuste(klassivend) hakkab puurima siis eks, paneb keerme külge(jublakas millega puurida saab eks) hakkab sellega sis jublakast läbi puurima, KEERE LÄHEB KATKI, POOLEKS :D:D. annaabi me nagu totaalselt naersime pisarateni :D:D:D täiiestilõpp kuidas saab selline päris tugev asi lihtsalt pooleks minna, ajuvaba 😀 . igastahes õpetaja möllas seal oma tagaruumis(oli piisavalt selleks ajaks täis juba, tõsiselt. Käis kuskil nurgataga joomas, haisud ülepea) ja meie hakkasime sis seda keeret sealt puuri küljest eemaldama, saimekätte se lendas kauge kaarega kuskile nurka, et õpetaja aru eisaaks, et se katki ja kadunud on 😀 Okeii, osadel oli sinna jurakasse veel auk puurimata eks ja sis ütsid õpetajale et tahaks puurida auku, õpetaja migni: no davai teeme ära aga hmm kus keere on, kas keegi eitea? EIIII, KEEGI EI TEADNUD :D, seoli kuskil klassinurgas XD. õpetaja jumala närvis migni läks taharuumu uut keeret otsima, vandus seal omaette kurat kusse on :D:D haha, jumal kuikoom :D.
Nii siis teine nali oli see, et Kaljuste näitas vnoh avastas et rohelistel tööpükstel on püksilukk, näitab siis seda Randole. Rando teeb selle lahti, Kaljuste: ohoo, sul tuleb seal küll angerjas välja ja siis Victoria läheb seda spinninguga püüdma, nagu MIDAVITTTTU :D:D, ma irnusin jälle kõhtkõveras :D.
Mul pea tänasest päevast nii valutab, kuna se õli hais oli nii jäle, ja mul hakkab haisudest pea valutama, alati 😀 + ma pean homseks teooriaks õppima, loodan et saan jublaka eest viie, jasiis teooria eest ehk ka viie ja sis lõputunnustusel on PRAKTIKA 5 🙂 .
lähen nüüd tuttu ja õppima, olge tublid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s