Puhkus vist?

Põhimõtteliselt olen nüüd kolm päeva maal olnud ja puhanud. Tohutult hea on tegelikult, sest niihead soojad ilmad on olnud ja saab ehk tipa jumet ka? (kuigi mulle peale üldse hakata eitaha, nõme)
Mida teinud olen? Reedel jõudsin üheksast siia, ja pmts ei jõudnud enam välja minnagi. Laupäeval olin see eest terve päeva väljas, nii mõnus. Sõitsin mitu kilti rattaga, pildistasime, niiitsin muru, võtsime päikest, käisime kanalis ja õhtul jooksmas ning jaurasime niisama. Pühapäeval suht niisama logelesin, eiviitsind absull mittemidagi teha, kuigi issi käskis muru niita. Ahjaa kiikusime ka üle pika aja. Hetk tagasi käisime Maiuga saunas, rääkisime, käisime ujumas (mu esimene ujumine kusjuures selle aasta jooksul), jooksime ümber sauna :D:D:D ja tegime veesõda (pole normaalne).
Nüüd istun toas, tegelikult köögis kuna siin võtab KÕU levi kõige paremini, tegelt se kõu üldse üks sitanikerdis ma ütlen. Päikselised päevad saavad vist nüüd täitsa otsa :/
Istun ja vaatan välja, piisad tulevad, ehk polegi piisad, on hoopis tõeline vihm. Aga mulle se vihm hetkel meeldib isegi!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s