Spordipäev

Pagan, ma juba paar päeva ennem ütlesin, et ma ei viiitsi minna sinna orienteerumisele, parem küsiks vabastuse ja läheks lihtsalt kohale. Aga ei, tüübid moosisid mu ära, et ma ikka läheks et otsime punkte koos jms. No ja arva ära kas ma sis läksin…

29.09 – iseenesest ilus kuupäev. Äratuse sain kell 9 (kuigi pidi 9.45 olema) klassijuhatajalt, rääkisime stipivärgist. Okei ajasin jalad alla, pessu, ja vaatasin bussiaega. 10.31 buss, seega jõuan täpselt enne ühteteist estoniasse. 10.52 olin estonias, ootasin A. pidime koos Nõmmele minema. A. jõudis ka peagi, ning buss samuti. Terve buss oli TPT õpilasi täis.

Lillekülas helistas M. küsis kaugel oleme, ütles et tuleb Nõmmelt peale. okei. Buss tegi selliseid imevigureid seal teel, et hoia ja keela. M. tuli peale andis meile koolist saadud “pakid” kus oli talongi eest saadud kõrrejook ja väike šoks *wink*, suht mõte. Okei meie peatus “Trummid” terve buss tühjenes. Üks vastutulev ütles A.’le et raske oli. Deeeem… ah misseal ikka ni rasket, pohhui teeme ära eksole.

Jõudsime Trummidesse, läksime riideid vahetama..tahtsime kotid kellegi kätte anda, aga kedagi polnud, seega maksin 20.- kapi võtme eest *puuga*! Võtsime telfud igaksjuhuks kaasa, et kui metsas ära eksime, lol. Suundusime välja täitsime migni paberi, kuhu peale pidi sis neid “augukesi” tegema, pmts nagu komposter.

Liigume edasi stardi poole, paberile kirjutati mingine number ja anti kaart. Jeever maisaand ausalt midagi aru, küsisin kas keegi kaarti oskab lugeda :D. Järjest lasti õpilasi nii 5 minutilise vahega stardist lahti. Meie ees oli paar poissi, kellele karjuti et “ära üle pinguta” xD sest nad jalutasid stardist minema, no nagu kõik teised, keegi ei viitsind joosta.

Kõigepealt läks A. siis mina ja sis M. Leppisime kokku, et ootame silla taga üksteist. Niii liikusime edasi kolmekesi, vastu tuli K. küsisime et kus esimene punkt on, näitas meile ette, et seal paremal metsa sees. Selge sauplau. Liikusime paremale metsa. Ma nägin et seal on esimene punkt, ja nägin ka et kraav on eest, ( tegelikult oleks pidanud teises suunas minema, et ei peaks kraavi ületama) okeii M. kargas kohe üle, jalg sitane 😀 mina muidugi naersin, läksin kaugemalt, sest seal näis kuivem. A. sai kergelt üle, natuke jalg porine ja mina kuivalt. Liikusime esimese punkti suunas, paberile auk komposteeritud, jooksin tüdrukutele järgi, (nad olid juba kraavi juurde tagasi jõudnud, üle kraavi oli ka teisi inimesi) mõtlesin, et hea hoog et hüppan üle aga UPS, kuradi sita sisse hüppasin. SOO!! Ohkurat oli seda õnnetust nüüd vaja:D koss jalast ära, ise sokkis, teised naeravad, ma katsun kossi kätte saada, mis on juba imbumas pehme mulla sisse lol, sain kätte panin jalga, sest egas ma sokkis edasi eisaa ju minna :D:D võinoh oleks võinud ju!

Nii liikusime edasi maitea MIKS ja kelle IDEE se oli aga me ronisime mingist mäest üles mis oli nagu SEIN. Niiiiii faking järsk, ma mõtlesin et kurat kelle idee se oli. Ma lendan alla siit ju. Oleks võinud mööda teed minna. Okei jõudsime üles, mul kops koos ocf :D, nägime mingeid poisse, M. võttis nad rajalt maha, küsis mõndasid punkte nende käest. Nii liikusime mingis suunas edasi, leidsime mõned punktid. Osa neist olid küll kuskil pära põrgus ausalt, oleks ma üksi läinud ma oleks seal siiamaani, kuna egas mina karti lugeda ei oska ju.

Võtsime vastutulevaid rajalt maha, näitasid meile suunda. Siis järsku avastasime et paar punkti on valesti. DEEEEEM.. misteha?!?!? selleks on tüdrukutel kõrvarõngad, et teha väikseid augukesi, lol tegimegi. Ja nagu needus ma ei pannud just täna kõrvarõngaid kõrva, mina kes ma alati kannan, nojah võib ka nii. Ekslesime seal metsas, ma rääkisin M.’ile seentest, see saatis mind igasugustesse headesse kohtadesse, sest teadagi et M. ei vihka maailmas midagi muud rohkem, kui SEENI :D.

Leidsime kolm poissi, kes olid oma komposteerimisega samal kaugusel kui meie ja seega läksime nendega koos järgmisi otsima. Rääkisime kuidas punkte tegime ja need naersid :D. Üks oli samasugune nagu ma, ei jaganud maad ega ilma :D. Jõudsime migni staadioni juurde kus käis WAKAWAKA, mignid tüübid tantsisid seal, poisid tegid järgi. Üks järksu ütleb: “lähme küsime vanaema käest nõela!” lol, juusiis vanaema elab Nõmmel :D:D:D:D. Ok liigume edasi jõuame kuskile, ja jällle tuli M.’il mõte seina mäest üles ronida, seekord sis mingi teine, aga no täpselt sama järsk. Poisid loobusid, jäid alla. Ütlesid et pohhui lähvad finišisse ära. Ok me tegime seal väikese mägironimise, jõudsime üles. Mul ofc kops koos again :D. Türdukud jooksid mäest alla. karjusid et eelviimane punkt. JUMALTÄNATUD. Tegime eelviimase punkti ära ja liikusime edasi, nägime viimast punkti ka. jesss. ja nüüüd Finišisssse, ajaks kuskil tipa üle tunni vist 😀
Elusees ma ei lähe enam orienteeruma, KÕIK. ja nüüd panen jutule punkti. Sau

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s