Minu inimesed

Osa rahvast, uhkelt rohkem kui oskan lugeda. Ühes olen kindel, nad on head inimesed nad meeldiks sulle ka. Ma ei usu et sa kõiki neid tunned ja vaevalt nad üksteistki tunnevad ja äkki tõesti ei klapi, samas äkki on tegu pelgalt halva esmamuljega nad mõistavad ja peavad endast lugu ka siis kui neil puudub kontakt sinuga, kui teid on okkad sidumas. Jagades iga mure mõõtmata selle tõsidust ja vahel piisab pilgust ka. Kui pole tundeid sõnadesse tõlgitud nad ei karda hoolida, ei hoia häid emotsioone alla kunagi, ei soovi nad halba ja kui juhtub siis juhtus kogemata.
Juba möödas unustatud, nad on kõigest süngest üle. Argipäeva mured rõhuvalt
ümber nende omavahelisi suhteid, tegelikult ei mõjuta üldse või ma eksin siin?
On minu ja
teiste elud segi läinud?
Kui päriselt ongi teisiti parem, et siis kõik oleks mängult kuigi on igal ühel enda asjad ajada on nad kõik selles osa, moodustades rahva. Nad on minu inimesed ja mina olen nende oma. Ma lähen vooluga kaasa.
Kui süda on suur siis on vahemaad väiksed. Head sõbrad, võibolla mujal ongi parem? Seikle aga ära jää võõraks! Koos koos koos, koos vallandame tolguseid, koos palkame spetsialistid kuid keegi ei tee meie eest otsuseid. Kui puruks kisti verstapostid ei lõika keegi läbi meie juuri. Tean kes ma olen kui mäletan kes ma olin. Elan, mitte aint ei võta ruumi! Isegi kui tuul rannaliivalt uhtus jäljed. Inimene ükskõik kui suur, kui väike, järjelt kukkund järjel on inimene. Ükskõik kuhu lähed ja sa v6id ju liigitada neid nagu muusikat, tema nahavärvi, vaimu, tema religiooni, rikkust, tema hariduse, misiganes mille järgi sa võid unustada maa, jättes selle nime ainult uppund laevale. Sa võid öelda et see sama maa mis elab ja hingab tegelikult kuulub pangale aga kui kuskil raamatus on see rida, või keegi ütleb, laulab ja ei hoia ainult endale, et mõtleb nii nagu ka sina seda teeks.
Iga päev näen mis koht on maailm. Tihti millised võivad olla teised. On ikka päris suur õnn, et nemad on minul. Tahan et nad teaksid, et ka mina olen nendel, et nad on…

Räägin sest nii hakkab kergem. Ütlen veelkord minu inimesed ja ma ei unustanud mitte kedagi. MITTE KEDAGI!

mu inimesed minu inspiratsioon. Mu inimesed üks seis siht ja suund. Mu inimesed minu elu armastus!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s