BB 17

Aastad ei tee kedagi täiskasvanuks, vaid vastutustunne ja iseseisvus teevad seda. Ehk hüvasti minu paari tunni pärast minev alaealisus. Nüüd vähemalt ei saa keegi enam kunagi öelda, et ma olen liiga noor. Või alakas? Või mis iganes eksole. 18 saades, on vast ainuke hea tunne selle nimel, et lõppesid need piirangud, mis alaealistel on. Alkoholi ja tubakat saab poest ilusti kätte. Mitte, et see kraam nii vajalik nüüd on ja mitte et se tähendaks, et ma migni hull jooja ja suitsetaja oleks – EI, minu puhul mitte, aga elementaarne näide ikkagist. Ja ka autoga saab seaduslikult sõita.

Paljud ütlevad et 17 on ilusaim vanus, ma vaidleks kindlasti vastu! Minumeelest just vägagi mõnitav ning kõike veel. Enamus kontserdid ja üritused on 18+ ja sinna lähen nö riskiga, saades sisse või mitte, ja sead sammud kodu poole tagasi.

Koera loetakse täiskasvanuks kui hakkab jalga tõstma, inimest siis kui hakkab oma tegude eest ise vastutama. Ja paraku nii ongi! Iga inimene ei saagi 18 aastaselt täiskasvanuks, mõni alles 26’selt ning mõni ehk ka varem. Aga sellegipoolest võin uhkusega öelda, et ilus lapsepõlv oli!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s