5 põhjust siiski õnnelik olla

1. MA SAIN TÖÖLE!!! Jah, ütlen ausalt, et see pole just mu unistuste töö kuid siiski, töö on töö ja raha tuleb teenida, et ära elada. Aga lihtsalt see juhataja ja kollektiiv on nii mõnusad, et ma ei vaevunudki “ei” ütlema.

 

2. LÕPPEVAD JAMAD TÖÖTUKASSAGA. No ausõna. Mitte, et ma nüüd ei viitsiks seal kord kuus käia, aga se on nii aeganõudev ja närvesööv, et ma olen mitu korda sealt paha tujuga ära tulnud. Ja no see summa mis sealt saab on nibin-nabin ära elatav kuid kui ma peaks ise arveid maksma (mida hetkel teeb mu isa. Olen õnnelik, et ta veel toetab mind, kuni omale järjele saan) istuks ma vist ülejäänud kuuaega makaronide peal. Kui sedagi.

 

3. VÄIKE REIS PEREGA. Mhm, K. sai meie ühiselt sõbrannalt Tallinki taksokaartide kupongid või mis iganes need on ja no see 12euri inimese pealt on tühine summa selle kõrval kui ma täishinda maksaks. Seega lähme avastame nädalavahetusel rootsimaad 🙂 Isa küll vist erilises vaimustuses pole, mitusada asja saaks kodus selle ajaga küll ära teha ja ohjumal, mehed. Aga kül me ta kaasa veame.

 

4. MU SÕBRAD ON VÕRRATUD. Nad kuulavad mu igapäevast möla, alustades raamatutes ja lõpetades lastega. Jah just selleks ma neid nii väga armastangi 🙂

 

5. RAHA TULI. veits jabur olla sellise asja üle õnnelik, aga no ilma selleta ei saa. Saab ehk endale üle pika aja midagi ilusat lubada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s