HÜVASTI 2013

Iga aasta on mul tunne et peaks aasta mingit moodi kokku võtma. Tegema sellise kokkuvõtva ning üldistava postituse. Ka see aasta tunnen et tahaks midagi öelda. Lisaks aastalõpupostitustele on veidrad ka aastalõpud ise, sest seljataga on head ja halba ja erinevaid seiklusi täis 365 päeva ja ees järgmine aasta, mille iga päeva ma vähemalt sama hästi ära täitma pean suutma. Selles mõttes nagu üsna nõme, et kõike peab jälle otsast peale alustama.

Aga aasta algas vaikselt, täis soove ja unistusi .. Oli palju ideid ja asju mida uuel aastal korda saata soovisin. Paraku paljud soovid jäidki vaid soovideks, kuid oli ka asju (ja hetki) mis tehtud sai ning mida kahetsema ei pea.

Aastal 2013 avastasin endas totaalse töönarkomaani. Vahetasin töökohta. Muutusin inimesena tugevamaks ning enesekindlamaks. Üsna kiirelt sai selgeks et ma ei ole selline õrn ning ebakindel neiu nagu paljud arvasid (tegelikult natukene olen küll). Minus on kavalust ja otsusekindlust, oskus iseseisvalt olukordi lahendada ning tulla välja enamasti kõigest. Ma ei ütleks et ma midagi kaotanud oleksin või millesti loobuma oleks pidanud. 2013 aasta oli täis huvitavaid tegusi, uusi inimesi, väljakutseid, naeru, nuttu, pettumisi, solvumisi, leppimisi ja veelkord naeru-naeru-naeru.

Mina arvan, et aasta viimane päev peaks kindlasti algama shampuse ja lõppema suure peoga ja vahel peavad asjad minema nii nagu me seda ise tahame.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s