Kalad.

Oma kodus võite sel aastal mägesid paigast liigutada. Päris kindlasti oskate kodu hüvanguks midagi ilusat välja mõelda. Lisaks geniaalsetele ideedele on teil külluslikult head maitset ja disainerisilma. Isegi olemasoleva mööbli oskate osavalt ümber paigutada, nii et terve pere jääb uuendustega rahule. Läbisaamine pereliikmetega on hea ja võimalik, et sel aastal võtate üheskoos midagi huvitavat ette. Kõne alla võivad tulla reisid lapsepõlvemaale, samuti teile oluliste sündmustega seotud paikade külastamine.

Aasta esimesel poolel külastate palju teatrit, kontserte, muuseume ja teisi kultuuriüritusi. Teie elustiil on muutunud tervislikumaks, seepärast meeldib teil vaba aega veeta tervisespordiga tegeledes. Kui olete üksik, võite armuda või tekib teil mõni meeldiv salasuhe.

Suurepärane aeg suhete romantilisemaks muutmiseks on august ja september, kasutage seda aega, mis on teile kui taevane kingitus.

Nii mõnedki Kalad võivad sel aastal teha elus kannapöörde ja otsustavad pühenduda õpingutele, on selleks siis kõrgkooli astumine või osalemine kursustel. Kui see nii peaks juhtuma, võtate õpinguid väga tõsiselt, kõik ülejäänu jääb paratamatult tagaplaanile. Hea on see, et teate väga täpselt, mida te õppida tahate, mis on teie elu eesmärk. Kuigi uus algus võib mitmes mõttes kujuneda raskeks, tulete omadega toime. Toetagu teid teadmine, et raskusi ei pea te üksi kandma, teil on tublid poolehoidjad. Et aastaga kuidagiviisi toime tulla, usaldage oma sõpru ja kuulake nende arvamusi. Väga mõjukad sõbrad võivad aidata teil isegi karjääriredelil tõusta, kui te pakutud abi vastu võtate.

On ka selliseid perioode, mil te võite küllaltki aktiivne olla, eriti 15. septembrist 17. detsembrini. Sel ajal olete väga hea organiseerija ja suhtekorraldaja. Mitmed soovid võivad just siis täituda – te võite saada ametikõrgendust, saada parema tööpakkumise, osutute valituks mõnesse mainekasse liitu.

Rahaga ei oska te sel aastal küll ringi käia. Väga tõenäoline, et seda võib äkki suures koguses sisse tulla ja kohe oskate te selle ka laiaks lüüa. Võimalik, et isegi võidate loteriis, kuid kasiinost hoidke küll eemale, sest piiri te ei oska pidada. Kui teil on kavatsus teha rahaga suuremaid operatsioone, midagi müüa või osta, siis ei maksaks omapäi küll tegutsema hakata. Hea, kui teil oleks mõni usaldusisik, kes hoiaks teie rahavoogudel silma peal.

Tervis on teil igati hea. Kui teid kimbutavadki mõned haigused, siis sel aastal toimub neist paranemine kui imeväel, eriti aasta teisel poolel. Sel ajal annab igasugune ravi väga häid tulemusi. Ka loodusravist saate abi, taimeravi tugevdab hästi teie immuunsüsteemi. Väike oht on toiduga liialdada, seetõttu vältige ülesöömist. Teie tervis paraneb veelgi, kui tegelete tervisespordiga. Väga soodsalt mõjuvad sel aastal massaažid ja veeprotseduurid.

Loe ka enda horoskoopi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s